Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Letní zájezdy » Aktivní pobyty v Alpách » Aktivní relax v rakouských Dolomitech

Aktivní relax v rakouských Dolomitech

Kod zájezdu: 5643

MÍSTO : Lienzské Dolomity vás ohromí nádhernou scenérií hor a krásou okolní přírody, slunným „italským" počasím ale i širokou nabídkou aktivit a zážitků, které si z této dovolené povezete jako nejcennější suvenýry.
Ubytování s polopenzí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením v penzionu Leisacherhof, na okraji horského městečka Lienz u horního toku řeky Dráva, a vyhlášené cyklostesky vedoucí z Itálie. Pět minut od kaňonu Gallitzenklam s bezkonkurenčními horolezeckými a ferratovými cestami.

MOŽNOSTI AKTIVIT:


RAFTING popř. jízda na nafukovacích kanoích nebo kajacích. Od jednoduchých úseků na Drávě a Möllu až po adrenalinové úseky řeky Isel místními přezdívané „MATKA VLN""
IN-LINE výlety po značeních cyklostezkách kolem řek Dráva a Isel, kterým se také říká panoramatické, protože nabízí úžasné výhledy.
FERRATY výstupy po skalách a soutěskách - bezpečné cesty vybavené jistícími fixními lany a železnými stupačkami. Od jednoduchých cest až k adrenalinovým výstupům, dle Vašich dispozic a zájmu.
Jedna z nejdelších BOBOVÝCH DRAH v Evropě přímo v Lienzu - 3 km dlouhá dráha na svahu skicentra Hochstein, kde se v zimě jezdí světový pohár v lyžování.
PĚŠÍ a NORDIC WALKING výlety po okolí s holemi, po cestách Lienzských Dolomit až do výšky 3 tis. metrů. V případě zájmu výstup k nejvyšší hoře Rakouska - Grossglockner.
KULTURNĚ POZNÁVACÍ AKTIVITY- mnoho turisticky zajímavých cílů - město Lienz, hrady a zámky, Wild Park Assling, lesní koupaliště, krytý bazén, výlet do Itálie
CENA: 3 600,- Kč
V ceně zahrnuto - ubytování s polopenzí v penzionu na 4 noci.

 

V případě zájmu lze dokoupit:


Za 1400,-Kč/os. vodácký a ferratový program na 4 dny + materiálové a personální zajištění na vodácké a lezecké aktivity.

Za 1500,-Kč/os. naše doprava odkudkoli z ČR

 

Cena zahrnuje:
  • ubytování
  • pojištění CK proti úpadku
  • polopenzi
  • školené instruktory s licencí
  • základní služby našeho delegáta
Cena nezahrnuje:
  • Dopravu
  • Pojištění
TermínCenaObjednávka

Fotogalerie