Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz

Serre Chevalier

Kod zájezdu: 23595

Středisko Serre Chevalier. Více jak 300 slunečních dní v roce a zároveň mnoho sněhu během celé zimné sezóny udělali z Serre Chevalier středisko s ideálními podmínkami pro zimní sport. Jelikož se údolí Serre Chevalier otevírá na jih, mohou se lyžaři těšit mezi 1200 a 2800 metry n.m. ze slunečného horského panorama, když si budou podrobovat mnohé vrcholy sjezdařského revíru. Středisko nabízí celkem 250 kilometrů sjezdovek všech úrovní. Velký výběr z pohodových až k náročným sjezdům, které se táhnou na severních svazích lyžařské oblasti částečně malebnými borovými a modřínovými lesy.

Ubytování: v Residence Hameau du Rocher Blanc. Luxusní komplex 2-3 podlažních chaletů s bazénem a saunou v Chantemerle, max. do 200 m od lanovek a komerčního centra.

Ubytování ve variantě Standard nebo Duplex je nutno nahlásit při platbě zálohy. Obě varianty zahrnují vybavení apartmánu (sociálním zařízením sprchou či vanou, kuchyně s kávovarem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí). Varianta Duplex je příplatek za nadstandard v rámci samostatných pokojů, navýšení o sociální zařízení a celkovou vybavenost apartmánu.


Termín: 29.1. – 7.2.2021

Odjezd v pátek 20:00 z Turnovského autobusového nádraží „mezi mosty“. Návrat v neděli v ranních hodinách. Pro další zájemce možnost nástupu i v Praze, popř Plzni. V případě zájmu nás prosím Individuelně kontaktujte na info@ckag.cz

Cena: 11.400,- Kč/os.

V ceně zahrnuto: Doprava busem, tam a zpět, Skipas Serre Chevalier včetně možnosti jednodenního lyžování ve velmi oblíbeném středisku Montgenévre a Sestriere. Ubytování na 7 nocí včetně spotřeb, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: ložní a koup. prádlo (lze vzít vlastní) a závěrečný úklid – lze provézt sami.

Turistickou taxu – 2 € os. /den, vratnou kauci na apartmán 400 €


Záloha 2.000,- Kč se vybírá do 15. 11. 2020. Závazně je přihlášen ten, kdo zaplatí zálohu. Doplatek je potřeba doplatit do 20. 12. 2020. V případě zrušení zájezdu z důvodu COVID-19 (uzavření hranic) se bude vracet záloha v plné výši.

CK Active Guide nabízí možnost cestovního pojištění včetně storna zájezdu. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.activeguide.cz v sekci Úvod – Nabídka cestovního pojištění.