Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Letní zájezdy » Léto s rodinou v Jizerkách

Léto s rodinou v Jizerkách

Kod zájezdu: 523589

UBYTOVÁNÍ - penzion Artur, nedaleko od centra obce Bedřichov i Janov nad Nisou.

Celková kapacita je až 70 lůžek. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. Dále je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, tělocvična, vířivka, sauna, posilovna, krytý bazén s protiproudem 8 x 4 m., venkovní hřiště, trampolína, dětské hřiště, ohniště a venkovní krb, lanový a zážitkový park. Mezi přednosti patří i výborná kuchyně a diety dle požadavků. S výjimkou sauny a vířivky a vysokých lanových drah - vše ZDARMA.

 

NABÍDKOVÉ PROGRAMY PRO DOSPĚLÉ výlety na horských kolech, základy lezení a slaňování, lanové dráhy a překážky letní bobová dráha v Janově, sjezd řeky Jizera na raftech, kanoích i kajacích, travní lyžování, in-line bruslení, powerkiting – ovládání padákových draků, vodní lyžování a „wakeboarding“ ve Stráži pod Ralskem,. Relax u bazén nebo v  sauně a  vířivce.

 

PROGRAMY PRO DĚTI– bohaté animační programy, teambuildingové hry, lanové dráhy a překážky, skákací boty, lukostřelba, softbal, lakros, rafting na Jizeře, výlet do Liberce – ZOO, Aquapark, bazén u penzionu, noční hra, táborák…

 

 

23.-29.7. 2 017

dospělí 2990,- děti do 3 let - 990,- Kč, 3-6 let 2100,- Kč, 7-11 let – 2500,-Kč

 

CENA ZAHRNUJE :

Pobyt s polopenzí, případné obědy + 80,- Kč/os./den.

KONTAKT  : info@activeguide.cz    Mob. : 603 399 302 www.pensionartur.com

Cena zahrnuje:
  • ubytování
  • polopenzi
TermínCenaObjednávka