Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Letní zájezdy » Aktivní pobyty u moře » Chorvatsko - Primošten ZDARMA WINDSURF + KAJAK

Chorvatsko - Primošten ZDARMA WINDSURF + KAJAK

Kod zájezdu: 93899
Sleva

Místo: Městečko se rozkládá na dvou poloostrůvcích mezi zátokami Luka Primošten a Raduča. Na prvním se rozkládá původní stará vesnice. Druhý zalesněný sousední poloostrůvek zvaný Raduča zaujímají výhradně zařízení pro turisty - krytý bazén, hřiště a jiná sportovní zařízení.
Stará vesnice je terasovitě rozmístěna na nevelkém poloostrově. V centru se nachází malé rušné náměstí, které je i dějištěm kulturních a zábavných akcí. Vesnice je malebná prudkými úzkými uličkami a starými tradičními památkami.
Nejpěknější koupání je na dvou oblázkových plážích v blízkosti šíje rekreačního poloostrůvku Raduča - na severní straně v zátoce Velika Raduča. Mají pozvolný vstup do moře a jsou tak vhodné i pro malé děti.
Primošten má dobré podmínky pro provozování vodních sportů: jachtingu (škola jachtingu), potápění (škola potápění), windsurfingu ale i dalších sportů - hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, volejbal, bowling, kuželky, minigolf (většina na poloostrovu Raduča). Kromě běžné rekreace lze podnikat výlety po okolí- 15 km vzálené město Šibenik, nebo národní park s vodopády Krka. Je možná rovněž plavba lodí kolem národního parku Kornati.

 

Ubytování 100m od moře v mobilhomech:
Velice dobře vybavené a klimatizované 6 lůžkové mobilhomy - koupelna, 3 ložnice a obývací pokoj skuchyní.

Cena za os : 6990,-Kč ( cena platí při obsazení mobilhomu 6 osobami - v případě nižšího počtu os. bude alikvotně navýšena).

 

Ubytování 800m od moře v apartmánovém domě
Apartmánový dům Silvia se nachází v Primoštějnu, 800m od pláže. Apartmány jsou 4 lůžkové vybavené klimatizací, kuchyňkou, koupelnou, televizí se satelitem.

Cena za os : 6990,-Kč ( cena platí při obsazení apartmánu 4 osobami - v případě nižšího počtu os. bude alikvotně navýšena)


V ceně je zahrnuto: Doprava luxusním busem- nástupní místa po cestě Praha, Brno
Ubytování na 7 nocí

V ceně není zahrnuto: strava a rekreační poplatek dosp. os 1Eur/den dítě do 18 let 0,5Eur/den

 

 

 

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu
  • ubytování
  • pojištění CK proti úpadku
  • vodácký materiál
  • školené instruktory s licencí
  • základní služby našeho delegáta
Cena nezahrnuje:
  • Pojištění
  • Stravu
TermínCenaObjednávka

Fotogalerie