Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Letní zájezdy » Aktivní pobyty u moře » Chorvatsko - Primošten

Chorvatsko - Primošten

Kod zájezdu: 93899
Sleva

15%


Místo: Severní Dalmácie jeden z nejhezčích přírodních kempů v Chorvatsku- Adriatic s restaurací, prodejnou a řadou sportovišť.

Termín : 30.6.-7.7.2018

Určeno pro : všechny, kteří milují moře a panenskou přírodu. Lze podnikat vyjížďky na okolní ostrovy na KAJACÍCH a KANOÍCH,  vyzkoušet WINDSURFING, PADDLEBOARDING, ŠNORCHLOVÁNÍ, TENIS, INLINE SKATING, VYJÍŽĎKY NA KOLECH, PETANG, PLÁŽOVÝ VOLEJBAL, SLUNĚNÍ

Městečko Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích mezi zátokami Luka Primošten a Raduča. Na prvním se rozkládá původní stará vesnice. Druhý zalesněný sousední poloostrůvek zvaný Raduča zaujímají výhradně zařízení pro turisty - krytý bazén, hřiště a jiná sportovní zařízení.
Stará vesnice je terasovitě rozmístěna na nevelkém poloostrově. V centru se nachází malé rušné náměstí, které je i dějištěm kulturních a zábavných akcí. Vesnice je malebná prudkými úzkými uličkami a starými tradičními památkami.
Nejpěknější koupání je na dvou oblázkových plážích v blízkosti šíje rekreačního poloostrůvku Raduča - na severní straně v zátoce Ve
lika Raduča. Mají pozvolný vstup do moře a jsou tak vhodné i pro malé děti.
Primošten má dobré podmínky pro provozování vodních sportů: jachtingu (škola jachtingu), potápění (škola potápění), windsurfingu ale i dalších sportů - hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, volejbal, bowling, kuželky, minigolf (většina na poloostrovu Raduča). Kromě běžné rekreace lze podnikat výlety po okolí- 15 km vzálené město Šibenik, nebo národní park s vodopády Krka. Je možná rovněž plavba lodí kolem národního parku Kornati.


Ubytování přímo u moře v karavanech nebo mobilhomech:
Velice dobře vybavené 4 lůžkové

Cena zahrnuje:
  • dopravu
  • ubytování
  • pojištění CK proti úpadku
  • základní služby našeho delegáta
Cena nezahrnuje:
  • Pojištění
  • Stravu
TermínCenaObjednávka

Fotogalerie