Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Zahraniční lyžařské zájezdy » Les Menuires - Tři údolí

Les Menuires - Tři údolí

Kod zájezdu: 5681324

Zveme Vás na lyžování ve Třech údolích, které je jedním slovem zážitek. Nikde nenajdete tak dokonale propojený systém lanovek a sjezdovek. Přes 600 km vzájemně spojených sjezdovek do jednoho skipasu dělá ze Tří údolí největší lyžařskou oblast světa. Vysoká nadmořská výška a velmi dobrý systém umělého zasněžování jako větší jistota dostatečné sněhové pokrývky po celou zimní sezónu

Ubytování: Residence Le Médian Les Menuiress, pouhých 50m ke sjezdovkám.

Ubytování v 4 lůžkových apartmánech, vybavené sociálním zařízením sprchou či vanou. Kuchyně s kávovarem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí.

Termín: 8. - 17.1 2021

Odjezd v pátek 20:00 z Turnovského autobusového nádraží „mezi mosty“. Návrat v neděli v ranních hodinách.

Další nástupní místa: Praha Černý most - pro případná jiná místa nás individuelně kontaktujte na info@ckag.cz

Cena: 10.900,- Kč/os.

V ceně zahrnuto: Doprava busem, tam a zpět, Skipas včetně rozšíření na Tři údolí (600km), ubytování na 7 nocí včetně spotřeb a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: Ložní a koup. prádlo (lze vzít vlastní) a závěrečný úklid – lze provézt sami. Turistickou taxu 2 € os. /den, vratnou kauci na apartmán 400 €

Záloha 2.000,- Kč se vybírá do 15. 11. 2020. Závazně je přihlášen ten, kdo zaplatí zálohu. Doplatek je potřeba doplatit do 20. 12. 2020. V případě zrušení zájezdu z důvodu COVID-19 (uzavření hranic) se bude vracet záloha v plné výši.

CK Active Guide nabízí možnost cestovního pojištění včetně storna zájezdu. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.activeguide.cz v sekci Úvod – Nabídka cestovního pojištění.

Cena zahrnuje:
  • dopravu
  • ubytování
  • pojištění CK proti úpadku
  • skipas
  • základní služby našeho delegáta
Cena nezahrnuje:
  • Pojištění
  • Stravu
TermínCenaObjednávka