Logo
ActiveGuides s.r.o.
Ulice
Město
50003

tel: 2345678
email: info@activeguide.cz
Úvod » Zájezdy » Školy v přírodě/Sportovní pobyty v ČR » Týdenní relax v Jizerkách s polopenzí.

Týdenní relax v Jizerkách s polopenzí.

Kod zájezdu: 452653

Léto v Jizerkách, pension ARTUR, aktivní rodinná relaxace !


UBYTOVÁNÍ – náš penzion Artur, nedaleko od centra obce Bedřichov i Janov nad Nisou.

Celková kapacita je až 70 lůžek. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu (zdarma). Dále je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, tělocvična, vířivka, sauna, posilovna, zastřešený bazén s protiproudem 7,5 x 4 metry, nízké i vysoké lanové dráhy, boulder horolezecká stěna, venkovní hřiště, trampolína, dětské hřiště, ohniště a venkovní krb. Mezi přednosti patří i výborná kuchyně a diety dle požadavků. S výjimkou sauny a vířivky vše zdarma www.pensionartur.cz

TERMÍN : 9.-16.8. 2020

CENA : Ubytování s polopenzí formou bufetu, dospělí 4 500,- Kč, děti do 12ti let 3 500,- Kč, děti do 6ti let 2 500,-Kč, děti do 3 let 1000,- Kč.

Cena „All inklusive“ ubytování s polopenzí a týdenního výběrového programu včetně personálního a materiálového zajištění + 2 500,- Kč/os.

 

NABÍDKOVÉ PROGRAMY : výlety na kolech, základy lezení a slaňování, letní bobová dráha v Janově, sjezd řeky Jizera na raftech, kanoích i kajacích, travní lyžování, in-line bruslení, Kostka koloběžky – půjčení či výlety, powerkiting – ovládání padákových draků, ferraty – Riegrova stezka půjčení vybavení, Relax u bazénu, v sauně a vířivce.

Pro děti– animační programy, teambuildingové hry, pohádková stezka, lanové dráhy a překážky, lanová dráha i pro nejmenší děti od 3 let, lukostřelba, skákací boty, softbal, lakros, rafting na Jizeře, výlet do Liberce – ZOO, Aquapark, bazén u penzionu, noční hra, táborák…